| dana5025 a întrebat:

Help! Caut un film in care joaca Bruce Willis.Este un film de actiune in care actorul principal are nevoie mereu de adrenalina in organism pentru ca sa nu i se opreasca inima. Face diverse lucruri doar pentru a avea adrenalina...Astept!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Crank

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Crank cu Jason Statham, nu Bruce Willis

Abh
| Abh a răspuns:

Crank? http://www.imdb.com/title/tt0479884/
dar nu joaca bruce willis in el.

| pepe a răspuns:

Filmul este cu Jason Statham, se numeşte Crank şi are 2 părţi.

| dulcik a răspuns:

Crank

| m4them4tic a răspuns:

Crank se numeste filmul, are atat partea 1 cat si cea de-a 2-a.Actorul principal este Jason Statham

| m4them4tic a răspuns:

Crank se numeste filmul, are atat partea 1 cat si cea de-a 2-a.Actorul principal este Jason Statham.

| AndutzaAndu a răspuns:

Transporter (Crank, sau ceva de genu') se numeşte filmul, dar mai este şi 2 şi 3 happy.

Răspuns utilizator avertizat
| GdX a răspuns:

Ala nu e cu Bruce Willis e cu Jason Statham. Iar fimul se numeste: Crank actiune/thriller SUA 2006.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Adrenalin" se cheama filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vizioneaza cop land