| Unmiliondevise a întrebat:

Help. La ora de romana profesoara ne.a impartit pe grupe care trebuie sa faca cate o revista. Grupa mea are ca subiect literatura populara, dar habar nu am ce sa le impart sa faca (eu sunt coordonatorul grupei). Partea si mai naspa ii ca trebuie fiecare sa faca minim 5 pg. Deci credeti ca ma puteti ajuta cu ceva idei. Despre ce as putea scrie si mai ales ce ca sa am 5 pg? Ce sa scriu pe langa definitie de ex?

[ Echipa este formata din 6 elevi deci am nevoie de 6 subiecte

1 răspuns:
| Catalinnume a răspuns:

Mai bine cauti pe net literatura populara si o sa-ti dea o gramada de lucruri interesante si folositoare!