| anonim_4396 a întrebat:

Help me... sad. Azi cand veneam de la scoala, i-am aratat cu degetul profei de franceza si cred ca m-a vazut... si se uita lung la mine, crying. Ce poate sa-mi faca? Funda sad

Răspuns Câştigător
| AnnaRawrrr a răspuns:

Hmm. nu prea poate sa iti faca mare lucru. s-a intamplat in afara scolii.thinking
ai grija sa nu ii mai arata-i data viitoarelaughing
succes

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Iti poate scadea nota la purtare cu 1-2 puncte sau se poate razbuna pe tine cu notele la franceza.

Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatra a răspuns:

SA te dispretuiasca. Dar nu cred ca se supara doar din atat.

| DeathTheKid a răspuns:

Sa`ti scada nota la purtare, insa nu cred c`o va face

| missReckless a răspuns:

Să te ucidă, să te ascundă într-un canal, să curgă peste tine broscuţe şi apă jegoasă. Sau poate să-ţi taie capul, să-l găurească şi să-l poarte ca geantă - pe nasul tău o să scrie cu litere aurii LV.

| Mar a răspuns:

Vai vai vai laughing wai da azi nu ti-a facut nimic laughing

| larysa_4174 a răspuns:

Probabil o sa te asculte si o sa ti puna nota daca nu te descurci:prietena mea scria pe caiet ca profa are camasa necalcata si a vazut-o a ascultat o si i-a dat 3, o vara de-a mea a desumflat roata de la masina unei profe si la fel a patit

| bigblackeyes21 a răspuns:

In cel mai bun caz, te ia intr-o discutie particulara. ii poti explica ca nu ii era adresat ei degetul happy