| PinkMademoiselle a întrebat:

Buna TPU:*. Sunt boboaca si acum 2 saptamani colegul cu care ma inteleg cel mai bine mi l-a aratat pe varul lui. mi-a aratat hi5`ul lui mai exact. i-am cerut id`ul lui...Nu prea am vorbit decat de 2 ori, sambata si duminica, iar lunea trecuta l`am vazut pentru prima oara. Am facut cunostinta, iar el se uita cand la mine cand la varul lui.In seara aceeea el a intrat pe mine pe messenger, i-am dat web si am vorbit in jur de 3 ore Very Happy De atunci l`am vazut aproape zilnic la scoala, el ma saluta iar apoi se uita lung la mine. Am inteles ca el tocmai ar fi terminat o relatie ceva mai lunga cu o fata. L`am intrebat in weekend`ul inainte sa ne cunoastem persoanal daca are prietena si el a spus ca nu pe motivul ca nu mai are chef. El nu stie ca il plac, poate doar banuieste. Ce as putea sa fac? Question

2 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Poti sa ii spui ce simti, dar mai lasa-l un tim sa vezi dacate merita sa nu te trezesti ca te inseala sau ceva de genu.plus ca daca a incheiat o relatie mai lunga trebuie sa fie putin suparat.mai asteapta vreo1-2 saptamani sa vezi cum evoluaza treaba

| lore23 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ce simti pentru el.Eu cred ca te place, Insa nu-l lua prea tare, deoarece a avut o relatie lunga inaintestraight face vezi ce faci ca sa nu ai de suferit tu apoi