| ßhåååå a întrebat:

Hey am 2 iepurasi sunt de rasa(dar nu stiu sa va spun ce rasa)sunt mici si as vrea sa stiu toate detaliile despre iepuri, cat mai multe si mai folositoare.
Funda

1 răspuns:
| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns:

Buna, am avut si eu un iepuras acum 2 ani si l-am luat la apartament( proasta idee :)) )

Am cateva sfaturi:
1. Sa nu il tii in pat cu tine:)), nu se stie peste ce o sa dai cand te trezesti=))
2.Nu ii place ardeiul iute :D doar daca nu vrei sa vezi un iepure rosu (aveam 10 ani=)))
3.Mananca morcovi si iarba (Eu ii furam gazonul lui vecina=)))

Iti dai seama ce saptamana a avut iepurasul :D, micutul a fost traumatizat

http://www.iepuri.info/ -aici vei gasi totul:)

Funda?