| WweEdge a întrebat:

Am niste iepurasi mici... fatati de o saptamana si au facut ochi...as vrea sa ii vand dar nu acum peste o luna. Vreau sa stiu si eu cam cu cat sa vand bucata.

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

In jur de 8-12 lei. Depinde si cat de frumosi sunt, sau in functie de cat cresc. Sunt sigura ca la tine in oras exista piete in care se vand si animale (iepuri gaini curci) du-te intr-o asemenea piata si intreaba informativ cam cat ar costa. Mult succes!

| barcelonamessi a răspuns:

10 lei ar sari prea mult in ochi celor care il iau si il vand imediat pentru bani.
iti recomand sa il vinzi cu pretul de intre 30-70 lei pentru a nu atrage acest fel de oameni sau daca doresti cu mai putin de 30 lei il poti vinde cu un contract(mai intrebi tu, eu asa am inteles), pentru a ramane la omul care il doresti sa il vinzi si sa nu ajunga la alt om necunoscut sau la un rom

| WweEdge explică (pentru barcelonamessi):

Pe ce lume traiesti...am intrebat cam cu cat sa ii vand bucata...despre ce vorbesti tu acolo?

| TInger a răspuns:

30 lei clar!

| Sexy_7804 a răspuns:

10 lei happy

| Laura160 a răspuns:

Intre 10 si 35 de lei.