| Draciisavaia a întrebat:

Hey! Am și eu o întrebare... Cât de grele sunt diferențele de transfer la alt liceu? Doresc sa ma mut la științe ale naturii. Menționez: plec de la seminar și vreau la științe ale naturii. Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| Maxxxi a răspuns:

Hello, o sa spun cum a fost in cazul meu. Am plecat de la filologie la mate-info dupa cum iti dai seama profile total opuse, iar diferentele au fost doar de forma, deja am stat la liceu 1 luna pana am dat diferenta si cand au intrebat colegii ce se intampla daca nu iau testarea profeosara a zis ca trebuie sa o iau, cum ar fi ca nu am cum sa pic ( desi cred cam am luat 2 in testare things went good).

| Draciisavaia explică (pentru Maxxxi):

Mersi mult!

| Draciisavaia explică (pentru Maxxxi):

Îmi poți spune la ce materii ai dat diferențele?

| Maxxxi a răspuns (pentru Draciisavaia):

Eu am dat diferenta la informatica, dai diferenta la materia pe care nu ai facut-o deloc la liceul anterior, cam asta ar fi ideea dar mai bine intrebi la secretariat cum e in cazul tau. Nu stiu daca trebuie toata materiile pe care le-ai facut sau doar materia dominanta a profilului sa fiu sincer.