| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cine este din Galati la liceul Pedagogic "Costache Negri" pe profilul filologie-franceza intensiv? Imi puteti spune cum este? Sunt clasa a 8 a si as vrea sa intru acolo. dau funda pentru cea mai buna descrierebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| lexysweet a răspuns:

Buna.in primul rand pot sa iti spun ca daca te hotarasti sa intri la acest liceu faci o alegere foarte buna.ai multe de invatat de la profesori extraordinari.eu sunt la acest profil si din cate stiu nu e mare diferenta intre acest profil si cel de filologie simplu.doar ca faci cateva ore de franceza si literatura in plus.in rest sunt cam aceleasi ore...si nu este greu deloc. daca inveti constant o sa te descurci foarte binetongue.succes:*

| Ralu125 a răspuns (pentru lexysweet):

Merci! :*. sper ca am sa intru cu bine.ori aici ori la Cuza. oricum, franceza are prioritatehee hee :X

1 răspuns: