| TwilightSaga4Ever a întrebat:

Hey big grin!
Imi puteti spune continentele lumii?
Si puteti trimite link`ul de la o poza cu contintentele si oceanele lumii(daca s`ar putea sa fie o poza mai mare)?

Ms anticipat. happy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TeddyAn a răspuns:

America de Nord, America de Sud, America Centrală (parte a Americii de Nord), Europa, Africa, Asia, Orientul Mijlociu (parte a Asiei), Groenlanda (parte a Americii de Nord sau Europei), Antarctica, Oceania (sau Australia)

poză: http://www.myschoolhouse.com/courses/O/1/Images/World2.jpg

| TwilightSaga4Ever explică (pentru TeddyAn):

Multumesc mult de ajutor!

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
America de N,de S,Antarctica,Europa,Asia,Africa,Australia.
Oceanetongueacific,Atlantic, Arctic, Indian.

| DidiChanx3 a răspuns:

Europa
America de sud
America de nord
Africa
Asia
Antarctica
Australia
http://www.google.ro/......tp?/imgres scuze dar am incercat sa fie poza cat mai evidenta fundita :o3

| TwilightSaga4Ever explică:

Am uitat sa mentionez : Funda! big grin