| DianaChiriac a întrebat:

Hey ^^! Dacă am media de admitere 9.32, iar la liceul la care am optat ultima medie a fost 9.16, am șanse să intru? Fuuundă

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Indeplinesti conditiile de inscriere, dar in urma examenului, departajarea facandu-se de la cea mai mare medie la cea mai mica, atunci ultimul de pe lista de admisi poate avea o medie mai mare sau mai mica decat cea de la inscriere.

| TheDifference a răspuns:

Mediile se schimba de la un an la altul, dar cred ca ai sanse chiar foarte bune, Succes

| ZoLyX a răspuns:

Eu cred ca ai..ai cateva sutimi peste ultima medie si anul acesta daca ar fi sa se mareasca s-ar mari cu 5..maxim 10 sutimi ca anul acesta s-au obtinut note cam mici la evaluare nu ca in ceilalti ani.Bafta!