| shadow2002 a întrebat:

Salut big grin. Tocmai am terminat clasa a opta si am dat evarluarea nationala. Media mea de admitere este 9.16, locuiesc in Galati si doresc sa stiu daca am sanse sa intru la liceul Mihail Kogalniceanu pe profilul matematic-informatica sau Stiinte ale naturii.
Multumesc happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!
Oricum, este posibil - mediile de anul trecut sunt doar orientative :)
Vezi mediile de anul trecut la linkul oficial :
http://static.admitere.edu.ro/2015/staticRepI/j/GL/lic/106/

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!