| neBuna1 a întrebat:

. Hey! Daca cea mai mica medie care s-a intrat anul trecut intr-un liceu a fost 8, 48. Anul asta daca am 8, 01. credeti ca pot intra?! Are rost sa trec profilul? Si tinand cont ca sunt 112 locuri. Unii spun ca Da, alti ca Nu.sad

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Pai ai sanse(acum depinde, poate altii au sanse mai mari).
Trebuie sa te ulti la licee la care media ta este cu cel mult 50 de sutimi mai mica.
Media ta este cu 47 de sutimi mai mica deci s-ar putea sa fii ori ultimul ori penultimul ori antipenultimul, acum depinde si ce note iei in examene.
Da, are rost sa treci profilul(primul big grin ).