| TheAllmightyLighting a întrebat:

Hey, daca un individ ramane corigent pe semestrul 1, pe semestrul 2 va trebui sa aiba media la materia la care a ramas corigent 6+? Si daca acel individ ia sub 6 din nou, ce se va intampla? Multumesc, dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Daca ramane corigent pe primul pe al doilea trebuie sa ii iasa media 6 sau ai mare... daca pe al doilea semestru ii iese media mai mica de 6ramane corigent sh trebuie ca la toamna sa se duca sa dea corigenta