| Денис_Богдан_1999 a întrebat:

Hey, daca vreau sa fac o procura pentru imputernicirea unei persoane, pentru a putea depune dosarul la facultatea la care am fost repartizat, trebuie sa fac procura in acel oras?, eu sunt din Vaslui iar facultate e in Iasi, trebuie sa fac procura in Iasi sau o pot face si in Vaslui

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Procura notariala poate fi facuta in orice oras la un birou notarial si este valabila pe tot teritoriul Romaniei. Mult succes la facultate!

1 răspuns: