| Laraa1201 a întrebat:

Hey dragilor..anul acesta sunt in clasa a XII-a, profil filologie..sunt cam indecisa in priviinta a ce facultate as dori sa urmez..precizez ca nu ma prea incanta dreptul, literele.m-am gandit la Facultatea de stiinte politice administrative ale comunicarii.ce parere aveti? credeti ca este ceva de viitor? as dori cateva informatii cu privire la materiile studiate si ce profesii poti urma dupa finisarea acesteia. Multumesc mult!

1 răspuns:
| nicoletanicoleta a răspuns:

Da,este clar o meserie de viitor.Despre materii nu stiu sa iti spun prea multe dar am vazut ca sunt prezentate pe sit-ul de la SNSPA.