| Vlaescu_Miruna_1990 a întrebat:

Hey! Maine dau teza la Romana! Sunt in clasa a 6a sem I! Va rog din suflet sa imi spuneti niste subiecte din care voi ati dat!(nu neaparat site-uri)
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Stef_Stefy_1999 a răspuns:

E super simplu... sunt chestii pe care sigur le-ai facut. de asemenea daca inveti si esti o fata care are note bune la romana vei lua o nota foarte mare. Eu acum sunt clasa a 7 -a si anul trecut in sem 1 am luat 10 in teza de la romana. Desi eu consider ca ar trebui sa-ti faci griji pentru teza la mate ca in rest teza de romana o vei lua cu brio.