| Hazzard10 a întrebat:

Hey!
O sa intru anul asta in clasa a 11 a la un liceu cu profil filologie bilingv italiana si de asemenea stapanesc destul de bine limba engleza. Am o problema destul de comuna si nu stiu ce sa fac mai departe cu viitorul meu. Sunt genul de persoana care nu poate invata in cantitati enorme, de exemplu nu as putea opta pentru facultate, la medicina sau drept. Pe ce as putea sa ma axez dar cu siguranta unui viitor, unei situatii bune financiare? dau un exemplu: la relatii internationale nu poti sa faci cariera fara pile.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Eu zic că stuardeză este o meserie foarte bună, ţinând cont că eşti fată. S.au mergi pe contabilitate. Mult succes!

| Hazzard10 explică (pentru Alexaaandraaa):

De ce as fi fata? din contra.
oricum, multumesc

| Alexaaandraaa a răspuns:

Scuze, nu am fost dumerită cu numele, încercă ca și șfer este o meserie foarte bună și se căștigă destul de bine.