| Ene_Mihnea_1982 a întrebat:

Hey! profa de geografie ne pune sa prezentam tari in scenete, adica sa facem o sceneta in care sa prez o tara. intrebarea mea este ce scenete sa fac? am facut cu un avion, ghid turistic... si nu mai am idei, funda

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Imbraca-te precum un arab cu "bisht" si povesteste despre piramidele egiptene (de exemplu).

1 răspuns:
| Sfetnicul a răspuns:

Imbraca-te elegant ca un englez, cu o umbrela si vorbeste despre Marea Britanie! Poti sa vorbesti in romana si engleza, sau in ambele limbi amestecat, pentru umor.