| Abily1996 a întrebat:

Hey.
Saptamana viitoare urmeaza sa sustin examenul de licenta.
Intrebarea mea este adresata preferabil celor care au terminat faculta la UVVG.
Am primit o brosura cu vreo 600 de grile pentru examenul de licenta.
La examen vor fi selectate exact intrebarile din brosura, fara sa se modifice formularile sau ordinea raspunsurilor?
Cei care ati trecut printr-o experienta similara, as aprecia parerea voastra.
Merci!

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Cred ca-ti dai seama: dac-ar fi aceleasi intrebari ar fi cam ilegal ce ai primit tu.