| Dumy92 a întrebat:

recent am terminat facultatea iar pe sapt care vine trebuie sa sustin licenta oral cu o prezentare ppw de 15 minute a rezumatului din licenta... iar dupa se pun intrebari din materia celor 3 ani am primit bibliografie din ce ne da...
Intrebarile sunt doar oral deci nu se da nimic scris e mai usor oral te mai ajuta profi.
Am o rugaminte daca ma puteti ajuta cu cv sfaturi, sugesti cei care au mai dat asa cum a decurs sustinerea... ce va bagat de vina...
O zi buna!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa o crezi tu ca e mai usor oral, emotiile sunt de 10 ori mai mari iar timpul de gandire mult mai mic.

Sfat... repeta prezentarea aia pana iti iese pe nas