| Anonim1045 a întrebat:

Hey, stie cineva un profesor fff bun de meditatii la biologie din Targoviste care a avut rezultate (pentru admitere medicina)?

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Daca tu crezi ca profesorul a avut rezultate. te inseli..pai daca tu ai 2 neuroni.si aia se plictisesc jucand table sau barbut. Poti sa iei cel mai bun profesor din ROM. daca esti retard nu zic ca ai fi ...ca nu te cunosc...dar daca ai avea cata de cat minte ai cauta in zona ta! tagtonguerofesor pentru. meditatii Targoviste..ptr.admitere medicina! SUCCES ITI DORESC >desi nu cred! Daca tu iei la medicina ma mut in Africa!