| KidHug a întrebat:

Hey! Stie cineva unde pot gasi modele de subiecte pentru Admitere la Med. Dentara?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Hey kid,
Daca ai 120 ron si se mai pot face inscriere, e simulare la Bucuresti pe 08.01. 2012 la chimie si biologie. 60 de lei daca vrei doar una.
http://www.admiteremedicina.ro/simulareM1
Dand simulare platita, n-au interes sa publice subiectele, altfel ar face toti simularea acasa. :)
Succesuri

| KidHug explică (pentru CataC):

Thank you! Mai am puutin pana sa dau, asa ca...n-am de gand sa platesc de-acum! Succesuri! happy