| JellyBean a întrebat:

Hey

Sunt la liceu la profilul protectia mediului, termin primul an.Si ma bate gandul sa ma mut la profilul economic

Ce parere aveti?

Cu ce ma va ajuta in viata profilul protectia mediului?

Care sunt avantajele acestui profil?

Si in ce domenii ma pot angaja cu acest, profil protectia mediului?

Dau funda si voturi

1 răspuns:
| midnite a răspuns:

Nu te ajuta cu minic daca nu iti continui studiile mai departe, cu un simplu liceu nu faci nimic in ziua de astazi asa ca nu te stresa de profilul liceului pe care il urmez, gandeste-te mai degraba ce ai vrea sa urmezi in facultate. Bafta!