| somebodyWHOlovesRock a întrebat:

am și eu o întrebare,,, hmmm nu prea mă descurc la ora de fizică și am început sa iau note mai mici din cauză că nu știu cum să scot datele problemei din problema, adică mă încurc gen dacă aș reuși să scot datele poate aș putea să rezolv și problemele +formulele...

1 răspuns:
| NoName111111 a răspuns:

Hmm nu esti singurulwinking Ma rog eu sunt fata(nu conteaza) Fa exercitii si tot felul de probleme sau experimente.Asa fac in fiecare zi si iau note din ce in ce mai bune vad happy Incearca sa fii mai atent in ore, daca nu stii ceva intreaba profa/proful si te ajuta, asa le intelegi mai bine happy