| EmanuelThN a întrebat:

am o intrebare happy Cu ori ce voce pot face beatbox?
si daca da cum sa fac deja am inceput sa scot cateva sunete si sa le impreun si mi-a iesit ceva ceva Funda

1 răspuns:
| KataZTT2 a răspuns:

Da poti invata beatbox in felul tau tu iti creezi ritmul si sunetul ti-l faci din minte sau poate chiar si dupa o piesa sau ceva care iti trece prin minte poti sa inveti de pe youtube niste sunete care sar putea sa le faci si tu, dar trebuie multa munca si in timp iti vei da seama cum merge treba una cate una Succes happy