| madalina_5503 a întrebat:

Hey TPU:*am o intrebare.la biblioteca astra din sibiu poti citi fara abonament? nu sa iei cartile acasa.doar sa citesti in biblioteca. daca nu te lasa fara abonament as dori sa-mi spuneti cat costa unul? Pupici:*:*

2 răspunsuri:
| yynuta a răspuns:

Buna nu stiu daca te lasa. dar si eu am abonament si nu am platit nimic, doar iti trebuie o copie la buletinul parintilor

| madalina_5503 explică:

Eu din cate am vazut pe pagina lor au cabinete individuale de studiu si sala de lectura