| LawlietL886 a întrebat:

Am o mică problemă. Cu carnetul de note. Acum ceva timp mi l-am pierdut. Am discutat cu dirigintele meu și mi-a spus că nu are ce să-mi facă. Mi-a spus că trebuie să merg să mi-l ștampilele la secretariat. Când m-am dus secretare mi-a spus că trebuie să vorbesc cu dirigintele. Atât. În momente ce vorbisem cu el despre problema aceasta. Cu alte cuvinte sunt arucat de la unul la altul. Ce aș putea face?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei unul nou, il duci sa iti treaca notele si aia e...

| BIoody a răspuns:

rolling on the floor)))
Waaw ce epic laughing
Domnul Lawliet zis si L, sau Eru' sau Ryuzakii sau Sherlock Holmes versiunea moderna.jp si-a pierdut carnetul?laughing
Pai cum maaa? laughing
Pai si acum ce se va intampla cu omenirea?:O sad x_X
Daca va ajunge din nou in mainile lui Light?:O :O :O
Bine intr-un fel mi-ar placea sa vad putin de justitie si ordine =) Dar totusi cum s-a intamplat asa?:/
Hmm se pare ca... mda prezicerile mele s-au adeverit big grin
Se vede ce face hentaiu' din om laughing)

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Sincer, ca sa ti-o spun sincer si fara vreo retinere. Orice varsta ai avea acum, peste ani vei rade de intrebarea pe care ai pus-o. Notele din carnet, nu conteaza. Conteaza cele din catalog. Ca esti tu X si vrei ca parintii sa nu mai vina la scoala si sa le duci notele acasa e altceva. Insa, nu e o tragedie daca nu ai carnet de note, toate se trec in catalog si cine vrea sa le vada, e bine-venit la scoala.

| Adardnaeili a răspuns:

Iti iei alt carnet te duci la diroctor/oare satil stampileze ii rogi p profesori cand te asculta si iti da nota il rogi sa tio treaca si pe cea de data trecuta sau il rogi pe dirigint/a

| BeatriceVendramin a răspuns:

Eu zic sa il cauti bine, si in cel mai rau caz iti faci altul si te duci sa ti-l stampileze.In ce clasa esti, mai exact? Mie diriga mi-a spus ca se poate reface unul, in caz de urgenta! Sper sa il gasesti!laughing