| DarkXMihai a întrebat:

Mi-am pierdut carnetul de note. Cum imi pot face altul trebuie sa vorbesc cu cei de la scoala? Sunt clasa a VIII-a.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca ai un/o diriginte/diriginta buna o rogi frumos sa iti faca o poza daca are aparat si ceva banuti pe acolo...winking

3 răspunsuri:
| Alina2910 a răspuns:

Mergi la secretariat si ii spui ca vrei un carnet clasele v-viii si dupa aia mergi la diriginte/a care il duce la directoare/director care ii pune o stampila si il semneaza funda?

| rororawr a răspuns:

Trebuie sa iti faci o poza(mica) si sa ii dai poza dirigintei impreuna cu 5 leibig grinAsta e tot.

| mihdenis a răspuns:

Trebuie sa-ti faci alta poza si sa dai o mica suma dirigintei.Ea iti va cumpara altul si iti va trece notele din catalog.