| xXPandaXx a întrebat:

Am o prietena care e la Pedagogic, profil filologie si vrea sa se transfere din semestrul al doilea de exemplu la Laurian la Stiinte sociale. Vrea sa stie daca trebuie sa dea teza la Logica care s-a dat intra 9-a? Pentru ca la Filologie se da teza la Latina nu la Logica si e in clasa a 10-a.
Mersi anticipat. :*

1 răspuns:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Trebuie sa se informeze la secretariatul liceului de care apartine. Din cate stiu eu, cand treci la un profil la altul dai niste diferente. Diferentele astea cred ca sunt in functie de politica liceului respectiv.