| InfinitLove a întrebat:

Stie cineva la ce se da bacul la filologie? ( NU teza ). Vreau sa stiu sigur. Si... daca sunteti la acest profil, imi puteti spune si cum e? Mi-l recomandati? Sau la stiinte sociale e ma bine decat la filologie? La real nu ma duc, sigur. Deci trebuie sa aleg dintre acestea doua ( filologie, stiinte sociale ). La latina nu prea ma descurc, iar de logica imi e cam frica. Nu stiu ce sa aleg. Dau funda! puppy dog eyes

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale si sunt foarte multumita.Aici am nevoie de istorie,romana, o limba straina si stiinta sociala(logica, filozofie, etc)
Daca iti plac limbile straine ar trebui sa alegi filologia, iar daca te atrage istoria si celelalte ore enumerate mai sus iti recomand stiintele sociale.