| anonim_4396 a întrebat:

happy Am si eu o problema si sper sa ma lamuriti si pe mine laughing
1Care este diferenta intre "SNSPA" si "FCRP"?
Adica, presupun ca "FCRP", vine de la:"Facultatea de Comunicare și Relații Publice", insa "SNSPA", chiar nu am idee ce inseamna, mai exact. Sa fie universitatea, care cuprinde mai mult facultati, printre care si "FCRP"?
2 Ce parere aveti despre facultatea de "Comunicare şi Relaţii Publice", din cate am citit eu, a fost de bine si chiar ma tenteaza thinking
Promit funda si multumiri celor ce vor incerca sa ma ajute. De asemenea, va rog sa raspundeti doar in cazul care suneti siguri de ce spuneti. happy

Răspuns Câştigător
| MedRex a răspuns:

Școala Naţională de Studii Politice și Administrative (SNSPA) e universitatea. FCP e facultatea.
Facultatea asta e lejeră însă să îți placă domeniul.

1 răspuns: