| HardcoreCountry a întrebat:

Anul acesta se mai dau teze unice la cls 7?
Funda

Răspuns Câştigător
| Rose9 a răspuns:

Nu.Se dau doar examene la sfarsitul clasei a 8-a.La clasa a 7-a se dau teze normale.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nici la a VII-a nici la a VIII-a nu se dau teze unice. Se dau teze normale, iar examenul in vacanta de vara.

| Bylok a răspuns:

Nu, nu se mai dau, doar clasele de a8a care dau un fel de admitere! ai scapat anul asta, eu nu!

| BughY a răspuns:

Nu
dar se da in a8a examen

| MaryNepotu a răspuns:

La a7a cred dar la a8a se dau examene la liceul la cere vrei sa intri si teze unice la scoala. asa casi a7a dau cel putin la rom si mate.

| Rucky a răspuns:

Nu... nu se mai dau teze unice. se dau teze normale, iar la sf clasei a 8-a se da examen.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Nu
Sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da