| buturuga a întrebat:

happy As vrea sa ma transfer de la mate-info la o clasa de stiinte sociale, stiti cumva ce trebuie sa fac? Se da vreun examen?

Răspuns Câştigător
| BiancaD19 a răspuns:

Din cate am auzit trebuie sa depui o cerere la secretariat si daca nu ma insel, trebuie sa sustii o proba la materii pe care le faci la stiinte sociale si nu le faci la mate-info[nu cred ca exista materii pe care sa nu le faci].So, te poti interesa la secretariat!
Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

Pentru stiinte sociale nu ai nevoie de examen la limba engleza, care se da in clasa a 8-a(admitere in a 9a). Asa ca nu vad ce alt examen ai mai da.Cunosc foarte multi care s-au transferat dintr-o parte in alta, de la real la uman si invers, si nu au dat niciun examen.

| adelina899 a răspuns:

Da, vei da nu stiu sigur dar probabil la istorie geografie romana engleza

| soffie a răspuns:

Mai trebuie sa dai un examen si trebuie sa ai media anuala mai mare decat cea cu care s-a intrat, bafta:*

| BiancaD19 a răspuns (pentru soffie):

Soffie examenul se da doar daca au materii diferite...si trebuie sa ai cateva cunostintebatting eyelashes:*