| anoonym a întrebat:

cine poate sa ma ajute si pe mine sa inteleg mijloacele de imbogatire ale vocabularului cat mai repede posibil. as vrea dupa si niste teste online( sa le fac pe calculator si dupa sa imi dea nota). funda :*:*

Răspuns Câştigător
| GabyAdicaEu a răspuns:

Aici gasesti niste teste, bafta! http://www.didactic.ro/......abularului

| anoonym explică (pentru GabyAdicaEu):

Vreau sa fie si corectate ca asa cine stie ce scriu eu

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru anoonym):

Nu gasesti...tot ce poti face este sa inveti, adica degeaba te corectezi daca nu sti. Invata-le calumea si dupa fa testewinking. Si eu am capacitatea, singura varianta e sa le inveti, nu inveti prin corectura ci prin citit si memorat. Bafta!

| anoonym explică (pentru GabyAdicaEu):

Partea proasta eca nu le mai am crying ce mai inveti pentru capacitate?

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru anoonym):

Profa noastra ne-a dat o foaie, daca vrei da facebook-ul sa iti trimit pozele facute la foaie sa vezi exact ce trebuie sa inveti...

| anoonym explică (pentru GabyAdicaEu):

Lyly ana

| anoonym explică (pentru GabyAdicaEu):

M-ai gasit?

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru anoonym):

Cum arata poza ta de profil?

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru anoonym):

Ce poza de profil ai?

| anoonym explică (pentru GabyAdicaEu):

Sunt imbracata intr-o rochie lunga rosie

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru anoonym):

Da link...