| mihaelabr a întrebat:

Hey TPU!
Cine stie germana? sau un site unde sa pot traduce fraze intregi din germana in romana?
Am gasit asta : http://delfinul.com/? p=9 si sunt tare curioasa ce spune despre Romania;))
Multumesc mult :)

4 răspunsuri:
| eu09eu09 a răspuns:

Http://translate.google.ro/? js=n&prev=_t&hl=ro&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=de&tl=ro&text=&file=#de|ro|

| bogdan555 a răspuns:

Ori faci asta ori dai la google translator toolkit pui doar urlul selectezi limba in care este si in care vrei sa iti traduca si peste cateva secunde ai toata pagina tradusa in limba respectiva

| blackeyes90 a răspuns:

Copiaza textul si intra in google translate si dai din germana in romana sa il traduca. pup