| Iulia_9142 a întrebat:

Daca am scris la evaluare la lb romana la propozitiile acelea la mateoriti cu 6500 tone. imi puncteaza ceva?crying [dar scria dimensiunea posibila. nu cea normala straight face] off.crying

4 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

La un examen, chiar daca scrii numai greseli in acel exercitiu ei iti da cateva sutimi pentru context. Deci daca ai facut bine exercitiul iei punctaj maxim, daca nu, iei mai putin, dar tot iei din punctajul acela macar pentru redactare.

| Iulia_9142 explică:

Am scris tot raspunsul pe foaia de examen!

| Robert_6755 a răspuns:

Nu cred ca puncteaza...la exercitiul ala trebuia sa iei tot raspunsul din textul dat straight face sry...

| b3Rb3cU a răspuns:

Nu iti puncteaza deoarece spune dimensiunea nu greutatea
funda?