| MadalinaElena123 a întrebat:

daca la Evaluare Nationala la matemaica la subiectul I la exercitiul cu intervalul am pus [-∞, 2] in loc de (-∞, 2] nu mi se puncteaza tot exercitiul sau mi se scade?:-ss

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

:-j. Cred că merit o mare fundă :>. Uite.Ca să nu mai ai dubii :* Sper că te-am ajutat.
RASPUNSURI : http://stirileprotv.ro/......atica.html

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu se puncteaza nimic.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu iti va scadea tot, nu e o greseala asa mare. Iti va da 3 sau 4 puncte din 5.
Bafta happy!

| TotEuMa a răspuns:

Nu se puncteaza deloc, pentru ca ai scris un interval inexistent. Nu poti pune [ la infinit. ca na. e infinit rolling on the floor) nu il poti termina.

| Larrissa21 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti puncteze nimic pentru ca interval [∞ nu exista, dar mai stii... asteapta si o sa vezi.

| Andreea0078 a răspuns:

Nu sunt sigura, dar presupun ca o sa-ti dea 3 puncte din 5, bafta...

| MadalinaElena123 explică:

A fost o greseala straight face stiu ca nu poti lua [-∞ laughing dar din graba si neatentie asa am scris. Acum eu sper sa nu scada tot, desi cred ca asta se va intampla. In rest nu am mai gresit nimic deci tot iau nota mare. Multumesc tuturor pentru raspunsuri.