| GumiţăDeCăpşuni a întrebat:

m-am intors ieri din Franta si Joia viitoare plec in Germania. Nu am aparat photo si vreau sa stiu de unde imi pot lua unul bun, maxim 6-7 milioane. Si un site de unde pot invata rapid germana va rog. URGENT! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Estera123 a răspuns:

Http://shoppingarea1.blogspot.ro/2012/04/blog-post.html aici gasesti un site (click pe banner unde scrie Promotie-MAG) cu produse foarte bune la preturi acceptabile. Te sfatuiesc sa iti iei cu Samsung ST77 de 16 MP. Eu la primit luna trecuta de ziua mea si este extrem de bun, si nu consta foarte mult (circa 5-6 mil.)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana poti invata de pe situl deutche welle, sunt cursuri gratuite.

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Aparat iti poti lua unul chiar ff bun si ff ieftin de la DOMO, eu stau 2-3 strazi mai incolo de Drumul Taberei si nu fac mai mult de 20 min cu masina pana acolo, cu metroul faci maxim o ora daca il iei de la Lujerului.

| GumiţăDeCăpşuni explică:

P.S: Sunt in Bucuresti, Drumul Taberei Sector 6 big grin

| Lozici_Andrei_1996 a răspuns:

Asta e un aparat photo foarte bun, are 16 megapixeli face poze fullHD cu rezolutie mare. este frumos, micut si ieftin. il poti cumpara de la eMAG din Bucuresti cu 500 lei.

http://www.emag.ro/......5033B002AA