| anonim_4396 a întrebat:

happy
Maine am teza si trebuie sa repet, faza e ca eu nu imi mai gasesc manualul. Am venit aici sa va rog sa-mi spuneti si mie cazurile la verb si la substantiv cu intrebari, si functii sintactice daca se poate. Merge si un link ceva. Va rog mult am nevoie :3

1 răspuns:
| IamHere4You a răspuns:

Ehm...sunt multe dar uite ce iti recomand : Rio(1 si 2); Kung fu Panda(toate); Despicable me(1 si 2); The croods; Shrek (toate); Ice Age ( toate) si filmul care mi-a facut copilaria este Shark Tale