| PinkLips847 a întrebat:

kiss Nu stiti unde as putea gasi modele de examen pentru admiterea in clasa a 9 a? Sa fie de oriunde...dar mai ales de la Liceul Teoretic Gheorghe Sincai. Va rog ajutati-ma puppy dog eyes Dau fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| pinkycarmen a răspuns:

Admiterea in clasa a 9-a se organizeaza la nivel national, nu-si mai face fiecare liceu propriile subiecte. Modele de admitere gasesti cu sutele. Intra pe www.edu.ro si uita-te la cele de anul acesta. Daca te referi la testele de bilingv/intensiv, astea si le organizeaza liceul intr-o data mentionata pe brosura de admitere. Subiecte nu se gasesc pe net.