| Catalyna306 a întrebat:

Stie cineva siteuri unde as putea face online teste auto?

Răspuns Câştigător
| trazz994 a răspuns:

Daca te referi la chestionare pentru examenul auto, intri pe drpciv.ro, iti faci cont si rezolvi testele de acolo. Sunt exact aceleasi intrebari care o sa ti le puna si la examen

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/chestionare-auto/ - aici, si pe inca vreo 50 de site-uri, dar clar fiecare iti va recomanda ce stie sau vrea sa promoveze, incearca vreo 4-5 si apoi stai doar pe unul care crezi ca are intrebarile cele mai ok sau macar sa fie explicate...

| ecstasy13 a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/info-portal/mainPage.do iti faci cont si o sa iti apara in satanga ..numai dai click