Întrebare recomandată | Eloise555 a întrebat:

stiti daca exista licee in Bucuresti gen Campus sau internat? Mi-as dori sa merg la un astfel
de liceu pentru ca mama trebuie sa plece din tara nu am cu cine sa stau in timpul saptamanii straight face. Dar undeva unde sa fie conditii, baie propie, camera decenta si sa nu stau cu multe persoane in camera(mai mult de doua ) sa fie dragut cat de cat amenajat nu sa se daramea camera pe mine laughing)) gen dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Te musca aparamentul? happy
daca iti este urat sa stai singura poti sa vorbesti cu mama ta sa iei una sau mai multe studente in chirie.

| Eloise555 explică (pentru Vektor):

Am vorbit cu mama si a zis ca se gândește multumesc pentru idee happy

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Sincer iti recomand mai bine sa stai singur(a) acasa decat intr-un astfel de internat.

| Cenusareasa09 a răspuns:

Stiu eu un astfel de liceu, dar din cate am auzit nu sunt astfel de conditii.

| Elenana a răspuns:

Daca vrei asa ceva iti sugerez sa urmezi un liceu militar, dar nu sunt conditiile pe care le vrei tu si trebuie si sunt doar 3 in tara la Alba Iulia, Breaza si Campulung Moldovenesc

| postelnicu13 a răspuns:

Nu,dar poti mege la universitatea Valahia