| vardolnicusor a întrebat:

Hey TPU... sunt in clasa a-VIII-a si m-am decis sa merg la liceul militar. Imi puteti spune si mei cate ceva, absolut tot ce stiti voi happy Si in legatura cu probele sportive in ce constau ele. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.colmil_sm.forter.ro/admitere.php
Despre liceu nu pot sa-ti spun nimic. Am facut liceu civil. Am facut, insa, Academia Trupelor de Uscat. Viata de militar este grea dar frumoasa. In liceu (din cate am inteles de al colegii mei) este o mare frustare: libertatea.
http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php
Acolo unde vezi scris cu albastru se poate downloada si deschide cu Adobe Reader. Succes!