| Animefan13 a întrebat:

Unde pot gasi si eu filmul morometii pentru vol 1? Adica filmul adevarat,ca unii colegi de-ai mei au citit cartea si au vazut si filmul si zic ca cica nu e deloc la fel, sunt alte actiunii, etc...Plzzz,FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CNTw6kG4zTQ! Eu Baltagul am vazut filmu si am stiut mai multe decat aia care au citit cartea!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Filmul Morometii nu este identic cu cartea, este facut dupa un scenariu destul de mult modificat, bazat pe roman. Va trebui sa citesti cartea si sa vezi si filmul, nu poti sa faci doar una dintre ele.

| MariaMirabell a răspuns:

Cere pe youyube filme romanesti -Morometii.