| Vlad3839 a întrebat:

Hey, TPU! Voiam sa va întreb dacă pot sa-mi fac carnet de note vizat, in clasa a 10-a.
În clasa a 9-a, la începutul liceului, nu am mai apucat sa-i dau dirigintei carnetul de note, fiind faza cu corona virus și orele online.
Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Te euci qcum cu o ciocolata un buchet de flori o punga de cadea la secretariat si se rezolva

| MihalacheTutunaru a răspuns:

Tinere, fii atent ce faci la scoala! Daca iti iei carnet de note, sa nu il umpli cu note de 5 si 6. Invata! Nepotul meu nu a invatat nimic in cei 12 ani de zile pe care i-a petrecut la scoala. Acum nu mai stie nimeni nimic de el. Fii atent ce faci cu viata ta! Mult noroc si succes la invatatura!

| Luca00087c a răspuns:

Poți