| 1123152525 a întrebat:

Hey TPU!
Vrea sa ma mut la alta scoala AISB ma tot intreaba mama sa caut pe net cat costa dar nu gasesc nu prea inteleg ce scrie pe siteul lor adica e incurcat rau daca cineva merge la ea sau are prieteni la ea intrebati cat e pe an sau daca sunteti va rog raspuns!
Funda+vot la intrebarea asta si la alte intrebari gasite pe profilu vostru :X:X
Totusi uitati siteul daca intelegeti cat e pretu de pe el :
http://www.aisb.ro/page.cfm?p=24
De fapt eu aici cred ca sunt preturile si app daca nu e asta siteul datil pe real!
dar ziceti voi pretu chiar daca imi dati siteul poate nu inteleg vr sa zic adevaratul site dar poate sa fie nu stiu!

2 răspunsuri:
| 1123152525 explică:

Am uitat sa zic funda pentru primul raspuns dar totusi sa aiba logica sa fie corect

| photostudent a răspuns:

AISB este cea mai tare scoala din Romania, imi place mult. dar trebuie sa vorbesti engleza fluent. costurile sunt de la 17k la 18k euros per year obviously.