| Taekhy a întrebat:

Hey, TpU! Vreau sa ma transfer la un alt liceu din Bucuresti (eu fiind din Calarasi). Trec clasa a XI-a. O sa ma mut cu mama mea in Bucuresti si am intrebari legate de transfer.
Eu ma transfer de la stiinte ale naturii la stiinte sociale si nu stiu in ce constau examenele de diferentiere, adica la ce materii trebuie sa dau si ce trebuie sa invat. Va rog ajutor.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Vezi dacă se aprobă (s-ar putea să nu) și atunci ceri secretariatului scolii să-ți dea lista cu diferențele de susținut și datele