| CrLucianTM a întrebat:

Daca sunt la real(Științe ale naturii) in clasa a 9 a si vreau sa ma mut la mecanica in vară la alt liceu la ce materii trebuie sa dau examenul de diferențiere?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

In locul tau as reconsidera decizia de a te muta de la un profil teoretic la unul tehnologic? Zic asa deoarece iti cam limitezi perspectivele pentru viitor, asta daca nu cumva ai deja un plan bine pus la punct, caz in care ignora ce am scris. laughing Bafta.

| Andrei0003 a răspuns (pentru dullcat):

Poți detalia cum,, își limitează perspectivele pentru viitor"?