| CristinaIonela16 a întrebat:

Hey tpuuuu! As avea o mare curiozitate. In doi ani termin liceul si as vrea sa dau la Facultatea de Litere, Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi. Specializarea e Traducere si Interpretare, Engleza-Franceza. Mi-ati putea da mai multe detalii despre aceasta sau despre perioada facultatii in general? Despre camine, despre intrare la buget ş.a.m.d

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Daca stiam te-as fi ajutat cu mare placere.
Ar fi bine sa te duci la secretariatul facultatii si sa intrebi mai multe detalii acolo despre camine si facultate.