| elenutza27 a întrebat:

Hey. Unde pot gasi rezultatele la olimpiada de lb romana etapa judeteana, clasa a 6 a, din Buzau? Am cautat peste tot. Funda

3 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Poate pe site-ul inspectoratului, Isj Olt, sau pe Didactic, eu le aveam in calculator dar nu stiu daca le pot pune aici, voi incerca!
Daca il vrei doar pe al tau, ti-l pot da fara nicio problema daca mi-l ceri si-mi spui numele tau!
Vornesc foarte serios!

| elenutza27 explică (pentru inconscient):

Radu Miruna. happy

| inconscient a răspuns (pentru elenutza27):

Scuze, dar acum am observat ca eu am rezultatele din Olt...big grin
Cauta pe Isj Buzau si poate gasesti!